Služby

Tlač fotografií

Z každého zobrazeného záberu vám vieme vytlačiť kvalitné fotografie. Stačí jednoducho kliknúť na ponuku pod každou fotografiou, vybrať najvhodnejší rozmer a vložiť do nákupného košíka.    Fotografie sa rozmerovo líšia , z dôvodu zachovania vysokej kvality u niektorých fotografiách nie všetky rozmery sú dostupné.  Fotografie sú tlačené na najkvalitnejších dostupných materiáloch s využitím čo možno najkvalitnejšej a farebnosť a detail zachovávajúcej tlače.

Licencie a práva k fotografiám

Pre účely publikovania fotografií našich členov si môžete zakúpiť jednorazové, viacnásobné alebo trvalé práva k vybranej fotografii. To vám umožní ich použiť vo vašich publikáciách, prezentáciách, webstránkach a tlačovinách.  Tieto poplatky za práva sa u každej fotografii môžu líšiť. Pre potreby mimovládnych organizácií preukázateľne pôsobiach v oblasti ochrany prírody a divočiny, rozvoja zručností detí a mládeže alebo iných je možné poskytnúť práva použiť naše fotografie bezplatne.

Svadby a podujatia

Členovia združenia sú pripravení a schopní inovatívne a zaujímavým spúsobom nafotiť vase významné podujatia od spoločenských podujatí, plesov, stretnutí, maturitných večierkov až po svadby a konferencie.  Za tieto služby združenie žiada paušálnu odmenu podľa vynaloženého času alebo podľa dohody odmenu za poskytnuté fotografie.

Architektúra a produkty

Ak potrebujete nafotiť vašu stavbu, dom, budovu Legend foto vám dokáže ultraširokouhlým záberom zachytiť objekty vášho záujmu.  Podobne s použitím primeranej osvetľovacej techniky vám nafotíme predmety, šperky, reklamné objekty alebo tovar pre účely predaja. Súčasťou tejto ponuky sú aj módne odevy, obuv, bielizeň či športové oblečenie. Pre tento účel zabezpečíme aj prirodzene pôsobivé modelky a modelov.  

Portréty

Ak chcete zachytiť prchavé chvíle pohody medzi svojimi blízkymi alebo zostaviť meniaci sa digitálny fotorámkček potrebujete kvalitné portréty s malou hĺbkou ostrosti.  Kvalitné potrétovacie objektívy členov Legend foto vám poskytnú profesionálne portréty v akomkoľvek prostredí a akejkoľvek aktivite. Tieto portréty pripravíme aj bez pózovania pri prirodzenej činnosti vašich blízkych.  

Cestopisné foto prezentácie

Členovia Legend foto sa zúčastnili mnohých výprav a fotografických výletov do najtraktívnejších miest sveta. Z tých ciest prirodzene existujú cestopisné fotografie bohato ilustrované príbehmi a zaujímavými stretnutiami. Na vašu objednávku zorganizujeme pútavo komentovanú a ozvučenú cestopisnú foto-prezentáciu v rozsahu 1-4 hodín.  Lokality a témy prezentácií nájdete v tomto zozname:

 • Pod úpätím Nanda Devi, Utarkhand
 • Pri svätyniach šógunov, Japonsko
 • Žltý úsvit,  potulky Čínou
 • Po stopách jaguára, Madidi, Bolívia
 • Trek pod Machu Pichu, Peru
 • Cestou smrti a výstup na Sajamu, Bolívia
 • Yosemity v lete v zime
 • Skalisté hory Kanady
 • Najkrajší národný park USA
 • Potulky Škandináviou
 • Poklady Andalúzie

   
Virtuálne návštevy objektov a krajiny

Ukážte svojim priateľom a návštevníkom váš dom, adresu bydliska, hotela, či reštaurácii v 3 D rozíšení. Nechajte sa vygoogliť v troch rozmeroch.  Virtuálne návštevy vyrobíme jednoduchýmn zložením fotografií urobených na tvári vami zvoleného miesta.

Edície a fotografie webstránok

Legend foto má viaceré referencie a skúsenosti z grafického návrhu, výroby fotografických podkladov a samotného grafického  zostavenia vašich webstránok, Jednoduchý editačný systém vám umožní aktualizovať stránky bez potreby náročnejšej údržby a správcu.